Hakkımızda

Bilişim

BTB (Başarı Tutkum Bilişim) Teknoloji, Elektronik Sistemler / Ekipmanlar, Simülasyon Sistemleri, Bilgi Güvenliği Sistemleri, Güvenlik ve Geçiş Kontrol Sistemleri, Haberleşme Sistemleri Tasarımı ve İmalatı, Depo Seviyesi Bakım ve Onarım alanlarında önde gelen marka ve şirket ürünlerine Mühendislik tabanlı çözümler sunmaktadır.

Ankara’da bulunan şirket merkezi, Türk Ar-Ge Yönetmeliğine uygun olarak 2008 yılından bu yana 17. Ar-Ge Merkezi olarak tescillenmiştir

Proje ve Prodüksiyon

Sinema, televizyon ve reklam alanında faaliyet gösteren BTB Prodüksiyon, sektörde edindiği 15 yıllık tecrübe ve tecrübe ile proje oluşturmaktan yayına kadar tüm süreçleri takip ederek ulusal ve uluslararası projelere imza atan dinamik ve yaratıcı bir ekiptir.

Lojistik

1999 yılında kurulan firmamız, sürdürülebilir lojistik hizmetleri sunarak, deneyimli ve uzman kadromuzla iştirakçilerimize katma değer yaratarak, teknoloji destekli ve özelleştirilmiş entegre çözümler üreterek dünya çapında büyük projeleri tamamlamıştır.

Stratejimiz

  • Yüksek teknolojiye dayalı milli ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesi ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda satışa yatırımlar yapmaktayız.
  • Bilimsel gelişme ve yaygınlaştırma niteliğine sahip faaliyetlere özel önem veriyoruz, Ar-Ge’yi destekleyen ve kurumsal yapıyı güçlendirerek işbirliğini artıran faaliyetler yürütmekteyiz.
  • Kritik görülen teknolojilerin patentlenmesi için ulusal ve uluslararası düzeyde patent başvurusu yapmak ve edinilen patentlerin korunmasını sağlarız.
  • Ar-Ge faaliyetlerinde KOBİ’ler ve üniversitelerle işbirliği yapmak, KOBİ ve Üniversitelerde uzman iş paydaşları ile ortak projeler üretiriz.
  • Üniversitelerin ve eğitim kurumlarının olumlu yönde desteklenmesi ve iş ortağı olarak yürütülen projelere katılımlarının sağlarız.
  • Teknolojinin millileştirilmesinde özgün yaklaşımlar geliştirmek ve ulusal teknoloji kazanımının en yüksek katkı ile geliştirilmesini sağlarız.
Menü